PAR AUTORI

Viena no Mums” ir Andas debija rakstniecības pasaulē, mūsdienīgs un sievišķīgs blogs, veltījums ikvienai divdesmit pirmā gadsimta sievietei, sapņotājai un māsai. Īsstāsti un dzejoļi uzjundīs jautājumus par dažādiem mums, sievietēm, aktuāliem tematiem, nepieciešamajā brīdī sniegs motivācijas lādiņu, mudinās rast atbildes un palīdzēs labāk izprast pašām sevi, kā arī visdažādākajās dzīves situācijās kalpos, kā vienkāršs, taču tik nozīmīgs atgādinājums-“Tu neesi viena.”
Blogs ir divu jaunu mākslinieču kopdarbs, rakstus papildina mākslinieces Ksenijas Šapolovskas ilustrācijas.

Uzskatu, ka ikkatra no mums ir patiesi unikāla, taču gūtās pieredzes un dzīves uzliktie pārbaudījumi savā būtībā mēdz būt līdzīgi- manuprāt, tajā slēpjas zināma mierinājuma un kopības izjūta. 
Ceru, ka ar savām pārdomām mudināšu uz diskusiju arī citas sievietes un likšu izjust to, cik burvīgi ir neklusēt, runāt par savām sajūtām, arī par neērtiem, delikātiem jautājumiem. 
Šis blogs tapis kā veltījums visām manām māsām, spēcīgajām, fantastiskajām un viscaur daiļajām būtnēm-sievietēm.

PAR ILUSTRATORI

Katra ilustrācija ir mākslinieces pirmā asociācija ar lasīto stāstu, kurā uzsvērta galvenā doma – vai, gluži otrādi, smalka detaļa, kas piešķir garšu, smaržu un emocijas. Stāsti savienojumos ar zīmējumiem veido jaunu, oriģinālu mākslas darbu. 
Māksliniece apgūst digitālo mākslu un eļļas glezniecību pašmācības ceļā. Rada emocionālu, košu, “garšīgu” mākslu (dažreiz tādu, kas nevienam no šiem vārdiem neatbilst), nepieķeroties ne pie viena stila.

“Mums katrai rodas sava bilde prātā, kad domājam, atceramies, jūtam, sapņojam, priecājamies, pārdzīvojam. 
Es novēlu, lai Tava bilde tevi vairāk priecētu nekā skumdinātu, daudz biežāk sniegtu iedvesmu nekā atņemtu spēkus, būtu dažāda, koša un interesanta. 
Un lai pavisam noteikti palīdzētu Tev justies vēl skaistākai, īpašākai un mīlēt sevi.”

PIESAKIES VISĀM ZIŅĀM, JAUNUMIEM UN RAKSTIEM!

© 2023