#Ieteikums

Ilgi šaubījos, vai ar šo maz vajadzētu publiski dalīties, taču beigās nonācu pie secinājuma, ka īsti nav ko zaudēt un varbūt kādam noder. Ja tā, – būšu patiesi priecīga.

Tie, kas personīgi pazīst manu nolādēti romantisko dvēseli, zina, ka attiecību aspekts tai ļoti svarīgs. Kad citas mazas meitenes spēlējās ar lellēm, jau tad aizsākās manas ilgas pēc tās īstās, saprotošās dvēseles blakus, tas ir, pēc īstas un lielas mīlestības. Protams, pavisam citādā sapratnes līmenī. Godīgi varu atzīt, ka šajā jomā esmu izdzīvojusi tik daudz piedzīvojumu, pārdzīvojumu, neveiksmju, un kuriozu, ka pietiktu vismaz trim cilvēku dzīvēm. Ar to varbūt padalīšos nākotnē, bet, pateicoties visam tam, esmu tāda, kāda esmu šodien, kādam saistoša, kādam ne. Tas ir absolūti saprotami.

Pateicoties tam, gribu dot dažus padomus vīriešu dzimuma pārstāvjiem, lai vieglāks būtu ceļš uz tās nolūkotās sirdi, un tādējādi arī krietni vieglāks Tevis paša ceļš. Protams, tādas globālas receptes nav, taču ir dažas vadlīnijas, kuras ievērojot Tu pats krietni atvieglosi sev dzīvi.

Šis raksts nav Tev, ja ar kādu gluži vienkārši gribi pārgulēt vai izklaidēties.

1. Vīrieša izskatam un materiālajam stāvoklim, pretēji sabiedrībā pastāvošajam uzskatam, sieviešu pasaulē nav izšķirošas nozīmes. Jā, ir šo konkrēto lietu mednieces, bet šis raksts nav par tām. Uzticies sev, ja šādu būtni satiksi, Tu nojautīsi, un pavisam drīz dzīve parādīs cilvēka īsto dabu. Sieviete, pirmkārt, vēlas vīrieti, un tam nav absolūti nekāda sakara ar ārējo izskatu, vecumu, bagātību. Vīrišķība rodas no būtības, un tai nav nekādas saistības ar mašīnām, sportu vai, piemēram, mīļāko daudzumu. Vīrišķība galvenokārt ir gatavība uzņemties atbildību, būt atklātam (pat ja tas nozīmē reizēm mums nodarīt pāri). Pats galvenais – neatlaidība!

2. Sieviete iekārtota tā, ka vienmēr visu analizēs un izjutīs emocionālāk. Ja Tu viņai rūpi, loģiski, ka dažreiz viņa dusmosies, būs greizsirdīga un, vīriešu vārdiem runājot, ”izturēsies neadekvāti”. Ja tā, – priecājies! Tu viņas acīs esi tā vērts!

3. Ja pats būsi nepārliecināts par savām jūtām, attiecību nākotni, – viņa to jutīs. Un tici man, kad saku – viena no drausmīgākajām sajūtām sievietei ir – just, ka vīrietis ir nepārliecināts. Tad labāk godīgi atkāpties, dot vietu kādam, kas zinās, ko un kuru grib.

4. Sieviete nav kāda netverama maģiska būtne, bet CILVĒKS. Viņai arī ir divas kājas, rokas un galva uz pleciem. Ja Tu ar viņu runāsi godīgi un atklāti, Tu būsi uzvarētājs. Komunikācijai ir milzu nozīme! Uzdodot jautājumus, Tu saņemsi nepieciešamās atbildes. Tikai UZDOD jautājumus, neklusē!

5. Pirms sieviete galīgi un pavisam aiziet, viņa signalizē. Arī to Tu jutīsi, tikai jābūt gatavam klausīties. Sievete šādam izšķirīgajam solim nobriest, un tas nenotiek ne dienas, ne nedēļas laikā. Lai cik mīlošas mēs nebūtu, katrai no mums ir kāds limits, kuru pārsniedzot vairs nekas nebūs labojams, lai arī ko Tu tad darītu. Ja pamani ko netipisku viņas uzvedībā, uzskati to par signālu. Tāpēc – runā!

6. Vārdi ir labs palīglīdzeklis, taču rīcība runā daudzas reizes skaļāk.

7. Mūs nav nepārtraukti jāizklaidē, kaut kas jādāvina. Lai izklaides un tauriņu izvirdumi vēderā paliek tīņu romāniem, sieviete meklē mieru, māju sajūtu Tevī un to, ka Tev gluži vienkārši nebūs vienalga. Ja Tu šo sniegsi, Tu organiski pretim saņemsi rūpes, maigumu,uzticību – to, kas Tev liek justies labi. Justies kā vīrietim.

Tava māsa,

Anda
0 views

PIESAKIES VISĀM ZIŅĀM, JAUNUMIEM UN RAKSTIEM!

© 2023