#Vientulība

Tev pie kājām ir vesela pasaule, vai aptver?

Tu, maza daļa no netverami plaša tīmekļa, kurš savstarpēji saista miljardiem cilvēku dzīvību. No tīmekļa, par kuru patiesībā zinām tik smieklīgi maz.

Maģiska būtne, kura, meklēdama savu vietu šajā zemē, mēdz sapīties personīgajās domās, problēmās, sapīties pats sevī un tīmeklī, reizēm paķerot līdzi vēl dažus sabiedrotos, un tad visi kopā pa turieni pinaties, vijaties, peraties kā tādas zivis makšķernieka tīklā. Kāds pa vienam, kāds krietni lielākā barā.

Lai saprastu, kā tad no turienes tikt laukā, svarīgi palūkoties uz lietām daudzas, daudzas reizes plašāk. Cilvēks ienāk šajā pasaulē, ienāk neaizsargāts un nezinošs, tad sāk klīst pa to, cenzdamies atrast to sev paredzēto vietu, dažs to meklē karjerā, cits partnerattiecībās, kāds draudzībā, vēl kāds ticībā, hobijos, būtībā jebkur. Meklē jēgu, tiecas uz izpratni un šo īpašo vietu, kas saucama par savu. Ja cilvēkam paveicas, viņš to atrod, un pat vairākās frontēs.

Taču jāsaprot, ka ne visiem to atrast dienas, gadu vai pat vairāku gadu desmitu laikā, viss mūžs var paiet, to un dzīves jēgu meklējot!

Kādam tas notiks, kādam ne, vienam ātrāk, citam vēlāk, bet pats galvenais – jāsaprot, ka tā ir sacensība ne ar vienu citu, tikai ar sevi pašu, turklāt garajā distancē, ne sprintā. Kaut kā jāiemācās izbaudīt un iemīlēt laiku šajā tīmeklī, kur iepītas tik daudzu cilvēku dzīves, arī Tavējā.

To arī mācāmies; turklāt šajā milzu tīmeklī no vientulības bīties nevajag, tur pinamies, vijamies un peramies kopā mēs visi.


Tava māsa,

Anda

0 views

PIESAKIES VISĀM ZIŅĀM, JAUNUMIEM UN RAKSTIEM!

© 2023